Wie helpt mee met de actie ”Op een lege maag kun je niet leren”
van AH voor de Voedselbanken van ma. 3 feb t/m zo. 9 feb?
Wat is het doel van deze actie?
De Voedselbank Haarlemmermeer helpt jaarlijks meer dan 2.000 mensen. Hier zijn ook veel kinderen bij die we niet met een lege maag naar school willen laten gaan. Een belangrijke manier om aan voedsel te komen, is het eten dat winkelende mensen voor ons willen kopen als zij hun boodschappen doen bij de AH. Om dit te begeleiden zijn we dringend op zoek naar vrijwilligers die ons hierbij een paar uur willen helpen.
Wanneer?
maandag 3 t/m zondag 9 feb 2025 in tijdsblokken van 3 uur.
Waar?
6 AH filialen in Haarlemmermeer, zie lijst hieronder.
Hoe werkt het?
Wij werken met twee tijdsblokken:
Het eerste tijdsblok begint om 10:00 uur en eindigt om 13:00 uur.
Het tweede tijdsblok begint om 13:00 uur en eindigt om 16:00 uur.
Gedurende dit tijdsblok staat u in een AH naar uw keuze en deelt u boodschappenbriefjes zodat men weet wat wij nodig hebben. Als mensen hun boodschappen gedaan hebben, neemt u deze in ontvangt en stopt ze in kratten. Als een rolkar gevuld is kan deze naar achteren in de winkel.
We werken met koppels. Je kunt je opgeven samen met een vriend(in) als je dat leuk vindt of gewoon met een andere vrijwilliger aan de slag gaan.
NU NOG MEER DAN 126
MENSEN GEZOCHT PER 27-01-2025
Al 42 mensen voor 168 tijdsblokken in de 7 dagen aangemeld.